Reklamní předměty, reklamní textil - reklamnipredmety.infoReklamní předměty jako skvělý dárek

Poslední dobou se do popředí dere trend opravdu praktických dárku z oblasti reklamního textilu. Nové materiály jako spandex, elastan, softshell, či funkční prádlo jsou dnes již samozřejmostí.

Opravdu zajímavý reklamní predmět je ten, co si člověk ráno automaticky obleče, protože se mu líbí, je pohodlný, rád ho nosí a navíc je funkční a moderní. Malé logo ne nepříliš viditelném místě (někdy i vyšité v podšívce), jen připomíná, kdo vám tento příjemný a pohodlný zážitek zprostředkoval.

Obyčejná klasická reklamní trička, reklamní polokošile, nebo mikiny už nejsou in. Nyní by již měly mít speciální úpravy (silikonová lázeň, garantující hebkost), nebo vizuální efekty, jako např. reklamní mikina Kariban Vintage, která svoji nadčasovou patinou vaši image vždy povznese a budete cítit hebkost enzymaticky praného materiálu na každém kroku.

Naopak sportovní oblečení a značkové dresy ProAct vám krásně odvedou pot od těla a při sportu se budete cítit skvěle.

Značkový reklamní textil Kariban, Fruit of the Loom, Stedman, Russell, JHK, TeeJays, K up, KiMood a další vás v tomto směru vždy mile překvapí a budete nadšeni kvalitou tohoto reklamního oblečení a šíří nabídky těchto reklamních předmětů.

 

dámská mikina

« zpět na seznam článků


Kategorie zboží

Přihlášení

  • přihlašovací jméno
  • heslo

Píšeme pro Vás

Novinky

Vaše logo je nositelem hodnot vaší firmy a při odarovávání vašich klientů by mělo mít důstojné, ale hlavně decentní místo na reklamním dárku. Obraťe se na nás, v brandování reklamních předmětů se na nás můžete spolehnout.

  více info

Reklamní předměty nemusí být pouze nudný dárek z povinnosti, ale hlavně by to měl být zajímavý dárkový předmět plný emocí. A co zajímavý reklamní textil z nových materiálů a v zajímavých barvách?

  více info

Anketa

Jaké reklamní předměty nejvíce kupujete?

Reklamní textil (991)
Reklamní tašky (727)
Reklamní deštníky (751)
Jiné (660)

Celkem hlasů: 3126
Datum: 27.05.2015
výsledky starších anket

Katalog ke stažení | Katalog - listovací | Katalog bez kontaktů | Kariban | Fruit of the Loom | Stedman | JHK trička